Yıllık Akrep Burcu Yorumları / Astro 2014

GENEL
Küllerinden yeniden doğan Anka kuşu imgesi, sizin bu seneki yolculuğunuzu ifade etmek için daha uygun olamazdı. Bu sembolün genellikle sizin burcunuzla bağdaştırıldığı doğrudur, ancak 2014 yılı bu sembolü tamamen sizin için hayata geçiriyor. Geçen yıl boyunca çok fazla şeyi geride bıraktınız ve nihayet 14 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay ile birlikte yeniden doğuşa hazırlanıyorsunuz. Eski bağlarınızın üst üste gelen düğüm katmanlarını söküp onlardan kurtulduktan sonra, artık yeni ve daha iyiye hazırsınız. 2014 yılı tutkularınızı anlamanızın ve elinizden gelen en derin şekilde kendinizi onlara adamanızın tam zamanı. Siz bir “ya hep ya hiç” burcusunuz ve her şeyi barındıran doğanızı olduğu gibi kucaklamalısınız. Hayatı, cehenneme gitmek veya gerilemek pahasına bile dolu dolu yaşamak istiyorsunuz. Sizi böyle ateş üstünde hissettiren ve en üst sınırınıza kadar zorlayan da bu. Büyüdüğünüzü ve en derin korku ve güvensizliklerinizle yüzleştiğinizi, böylece son derece güçlenerek geri döneceğinizi bilmek istiyorsunuz. 2014 yılında yükselmeye hazır olun sevgili Akrep’ler. En yükseğe ulaştığınızda o meşhur küllerin de tepesine çıktığınızı göreceksiniz.
AŞK
Açıkçası geçtiğimiz bir kaç yıl içinde en dibe girip çıktınız sevgili Akrep. Bu noktada, artık güvenli ve sağlam bir yere demir atmak istiyorsunuz. Tercihen de güvenilir ve sevgi dolu bir partnerin kollarına. İstikrar ve güvenlik arıyorsunuz. Aynı zamanda aradığınız kök salmanın da bunların içinde olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Mars (yönetici gezegeniniz) yılın ilk yarısında ilişki burcunda olacağı için partner konusuna özel vurgu yapacak. Sizin güç abidesi haline gelmeniz gelecekteki partnerinize çok seksi görünecek (veya zaten bir ilişkiniz varsa bu partnerinize!). Fakat yine de hala romantik ilişkilerdeki bağlılık ve hoşgörü dereceniz test ediliyor. Yakınlık en çok arzu ettiğiniz şey fakat bu Satürn yıldızlarınızı hala sallarken pek kolay gerçekleşemiyor. İlişkinizin devam edebilmesi ve derinleşmesini istiyorsanız tüm günahlarınızla yüzleşmeniz gerekir. Satürn burcunuzu Aralık ayında terkederken, size ilişkide zor derslerin öğrenildiğini fakat eriştiğiniz olgunluğun herşeye değer olduğunu hatırlatacak.
KARİYER VE PARA
Jüpiter, 2014 yılında kariyer bölgenize bolluk getirecek. Siz bir para elde etme uzmanısınız sevgili Akrep. Buna ilaveten, borçlarınızın esiri olmamak için de kararlısınız. Kaynaklarınızı ve bağlantılarınızı güçlü insanlarla güçlendirip, sirnak escort
şansınızın ne kadar hızlı arttığına şaşıracaksınız. Bu dönem insanların adeta üzerinize para akıtmak istedikleri nadir görünen zamanlardan biri. Borç bulmakta şanslı olmanıza rağmen, Akrep burcundaki Satürn, sizden borçsuz kalmanızı istediği için borçlanmaktan vazgeçebilirsiniz. En iyi işlerinizden bazılarını, Mars’ın bu yaz yıldızlarınızı ateşlemesi ile birlikte başlayacak dalgalanmaya karşı hazırlanırken yapacaksınız. Temmuz başında uğurlu Jüpiter, sizi önemli başarılara sürükleyecek. Yılın ikinci yarısında, mali ufkunuzu genişletecek yollar düşüneceksiniz ve en büyük hayalinizin gerçekleşmesi için Jüpiter müthiş şekilde size arka çıkacak. Normal başarı kavramınızın ötesine gidin ve sınırlarınızı zorlayın.
ARKADAŞLIK
Mart ayından mayıs ayına kadar gerileyecek olan Mars, (yönetici gezegeniniz) sizden uzun yıllardır süregelen arkadaşlarınızla olan ilişki tarzınızı yeniden gözden geçirmenizi isteyecek. Bu dönemde huzur, eşitlik ve müzakere konuları ön plana çıkıyor. Mars, Terazi burcunda bulunmaktan hoşnut değil! Kendisini ödün vermiş ve isteklerinde savunmaya geçmeye meyilli hissedebilir. Bu nedenle pasif agresif hareketler gösterebilirsiniz. Bu yıl uyum ve işbirliğinin ön planda olması arkadaşlarınıza açık olma konusunu oldukça zorlaştıracak. Tekneyi sallamaktan ve sevdiklerinizi kızdırmaktan çekineceksiniz. Bunun olumlu yönü de var: Siz her zamanki tavrınızla isteklerinizi kendi yönteminizle talep etmeden önce karşınızdakilerin bakış açılarını değerlendirmeyi öğreneceksiniz. Olumsuz yönü ise, istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz şeyleri doğrudan söyleyemediğinizi hissetmek olacak. Arkadaşlarınızı hazırlıksız yakalayacak ani sorunlar belirebilir. Fakat çok endişelenmeyin sevgili Akrep, Mars’ın eylül ayına kadar burcunuzda kalması nedeniyle, temmuz ayından itibaren eski ateşli gücünüze kavuşacaksınız.
SAĞLIK
Satürn, bir yıl daha yıldızlarınızın üzerine baskı koymaya devam edecek, fakat bu noktada kendinize dikkat etmekte uzmanlaşıyorsunuz sevgili Akrep. Erken yatmak ve sağlıklı bir düzende yaşamak vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu yüksek formda tutmanızı sağlıyor. Hırs ve azim derecenizi göz önünde bulundurursak sizi yavaşlatmak ve dinlenmenizi sağlamak sürekli bir çaba gerektirmekte. Tipik yoğun çalışma tarzınızla yere serilmeden önce kendinize her gün ara vermeyi hatırlatmanız gerekiyor. Nisan ayında büyük bir tutulma yaşanacak. Bu da özellikle sağlığınızı zorlayabilir. O nedenle bu turbülanslı dönemde yeterince tatil ve dinlenme-canlanma terapileri planlayın. Uçlarda yaşamak sizin doğanızda var. Bu nedenle çılgın bir tempoyla koşturmakla doğru düzgün dinlenmek arasında bir denge bulmak sizin için kolay değil. Bütün gücünüzle bunun ortası için savaşacaksınız ve geçekten de buna herşeyden daha fazla ihtiyacınız olacak

Yorum yapın