Azgın sekreterden iletisi aldım haneye çağrı ettim


Azgın sekreterden iletisi aldım haneye çağrı ettim

Ofisimde çalışan sekreterin friklerini artık gol yapma zamanım geldiğini anlamıştım sürekli kalemini yere düşürüp eğilip alırken meme uclarını görmekten kasıklarıma ağrı giriyordu yabancı tek deyişle istediği belliydi bende artık onu mutlu edeyim diye haneye çağrı ettim anında kabul etti zaten leb demeden leblebiyi anladı

Hemen bende her şeyi çıkardım ve çıplak kaldım. Hadi başlayalım çalışmaya dedim. Yanına yaklaşarak sütyenini de çıkardım ve külotunu indirdim. Kalbi heyecandan çabuk çabuk atıyordu. Sıkıca kollarımın arasında sardım. Dudaklarımız birleşti ve öpüşmeye başladık. Resmen dudaklarımı sömürüyordu öyle ki hiç görmemiş gibiydi. İkimizde çırılçıplaktık ve alev alev yanıyorduk. Sikimi ellerinin arasına aldı ve okşamaya başladı. ooooo sikin çok kalın daha önce böylesini görmedim diye sohbet etti . Siki ağzına almaya başladı minik öpücükler konduruyor anında ardından da sikimi yalıyordu ben de onun saçlarını okşuyordum. Sikimi taşaklarıma kadar yalamaya başladı zevkten uçuyordum. Kesik kesik inliyor daha da çok yalıyordu.

Ben devam et yavrum çk süper diye inlerken sen de beni em diye sohbet etti . Anında üzerinde 69 hali aldım ve az kıllı, ateş benzeri yanan amını yalamaya başladım. İnliyor dilini içime sok diyordu. Amının içine dilimi sokup çıkarmaya başladım. Sik beni yala amımı dağıt parçala diye çığlıklar atmaya başladı. onu istiyorum sok artık diye inliyordu. Çok azmıştım onu halının üst bölümüne yatırdım ve bacaklarını omzuma aldım. İlk önce sikimi hafifçe bastırdım ve sikimi yarısına kadar sokabildim. Hepsini sok diye çığlık çığlığa bağırmaya başladı ben de birden kökledim ve ohhhh sesleri ile sikim içine girdi. Sikimi deli benzeri içine bastırıyordum o da zevkten altımda inim inim inliyordu.

Geliyoum diye tek çığlık attı ve sarsılarak boşalmaya başladı. benim de artık dayanacak gücüm kalmadı anında ardından ben de sarsılamaya başladım ve göbeğinin üst bölümüne sikimi çıkartarak boşaldım. Ahhhh çok süper diye hâlâ inliyordu. Doymöamıştı bu defa köpek benzeri 4 ayağının üzerinde durarak domaldı. Ben de tek zaman göt deliğini yaladım. Bu arada o da eliyle amını okşuyordu. Göt deliğini belli tek zaman parmakladım ve kıvama gelince sikimi dayadım. Ama çok dardı girmedi. Ben de krem getirip hem tek sikimi bununla birlikte göt deliğimi belli tek zaman kremledim. Anında Ardından da var gücümle sikimi göt deliğine bastırdım.

Yorum yapın