Patronun bizi dikizlemeleri nihai bulmayınca

Patronun bizi dikizlemeleri nihai bulmayınca

Tele servis olarak hizmet veren ofiste çalışıyorum ben dahil olmak üzere olmak üzere toplamında üç bayanız bir taraftan patronumuz var azgın teke akşama kadar masasına oturuyor bizi kesiyor arada kalkıyor çaktırmadan elleyip gidiyor bizde karar verdik şu adamı rahatlatalım da belki zam falan yapar ama azdırıp başlangıcı yapma işi bana kalmıştı

İki arkadaşım hakikat yanına gitti ve videoyu kapattı. Ardından ben geçtim karşısına ve masaya çıktım. Az eteğimden dolayı içim patrona görünebiliyordu. Patron birden bacaklarımı tuttu ve kendine çekti. Diğer taraftan da arkadaşlarım onu sandalyesinden kaldırmaya çalışıyordu.

Odasında bulunan koltuklara hakikat geçtik. Onu koltuğa ittik ve üst kısmına çıktık. Sol tarafında Banu sağ tarafında Merve vardı. Ben de üstünde onunla sevişiyordum. Arkadaşlarım da patronu soyuyordu. Patronun üstü tamamen soyunduğu süre havaya kalktık ve bizzat üstlerimizi de birbirimizle sevişerek çıkarttık. Ardından Banu patronun sikini yalamaya başladı. Biz de taraftan ona eşlik ediyorduk.

Merve de benim amımı yalıyordu. Patronun siki ile benim amım kıvama geldiğinde, patronun tekrar üst kısmına çıktım ve sikimi içime geçirdim. Olası Olduğunca zevk verebilmek için gayret ediyordum. Bir taraftan zıplıyor bir taraftan da amımın ucunu parmaklamaya çalışıyordum. Patronum da o ara memelerimi yalamakla meşguldü.

Yaklaşık 15 dk boyunca aynı pozisyonda sikiştik. Ardından kalktım ve soluna geçtim. Banu bu defa patronun karşısında domaldı ve patronumuz Banu’yu sikmeye başladı. Ben de o ara Merve ile sevişiyordum ve birbirimizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir