Yıllık Terazi Burcu Yorumları / Astro 2014

GENEL
Sizin açınızdan, 2014’ün en büyük yeniliği ilişkilerde yaşanacak ve kesinlikle de çok keyifli olacak! Bundan böyle yalnız gecelere son, sevgili Terazi. Adeta herkesin istediğinin siz olduğunu hissederek yaşayacağınız bir dönem geldi. Zaten bir beraberliğiniz varsa, o zaman çok romantik bir döneme, uzun süreli söz vermeye ve hayatınızı değiştirecek olaylar serisine hazırlanın. Bu yıl ayrıca bağımlılık alışkanlıklarınızı toptan ortadan kaldıracağınız bir yıl olacak. Eğer söz verme konusunda güçlük çekiyorsanız, Satürn ve kaderi ifade eden ay düğümlerinden, karar vermekten kaçınan özelliğinizden sizi uzak tutması konusunda müthiş destek göreceksiniz. Mart ayındaysa Kuzey düğümü sizin burcunuza ilerlediği zaman büyük bir değişiklik meydana gelecek. Bu da önümüzdeki bir kaç yıl içinde ortaya çıkacak kaçınılmaz, hayat değiştiren olaylar dizisini ve kaderde olan ilişkileri tetikleyecek. İlişkileriniz de sizin gösterdiğiniz bu dönüşümden etkilenecek. Sadece romantik olanlar değil! Genel olarak ilişkilerdeki davranışınız kökten dönüşecek. Denge, adalet ve güzellik temaları ilkbahardan başlayarak yoğun şekilde ortaya çıkacak. Siz kendi duruşunuzu korurken, etrafınızdakiler diplomasi sanatını öğrenip değişiklik yapmaya sizinle uzlaşma yoluna gidecek. Son olarak, Satürn 23 Aralık’ta iletişim bölgenize girerek, sizden neleri hoşgörüp neleri hoşgörmeyeceğiniz konusunda net olmanızı isteyecek. Bu da sizin genelde kullanmaktan kaçındığınız bir kelimeyi bundan böyle rahatça kullanmanızı sağlayacak: “Hayır”!
AŞK
2014 yılı, Venüs’ün (sizin yönetici gezegeniniz ve aşkın koruyucusu) gerilemesi ile başlayarak, sizi geçmişteki ilişkilerinize doğru nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Yılın ilk ayında ilişki tarzınızı baştan sona gözden geçireceksiniz. Neyin işe yaradığını, neyin sizi incittiğini anlayarak, Mart ayında başlayacak büyük söz verme döneminize hazırlanmak amacıyla gerekli tüm düzeltmeleri yapacaksınız. Bu dönemde, ortaklıklar evinize yerleşecek olan Uranüs’ün de yardımıyla, bir kaç yıl önce, geçmiş ilişkilerinizde size yük olan engelleri ve artık işe yaramayan bazı tarzlarınızı düzeltme fırsatına sahipsiniz ve artık nihayet eski davranışlarınızı bıraktığınız için hem aşka hem de ait olmaya yönelik gerçek bir yeni başlangıç yapabilirsiniz. Gezegenler size ilişkilerinizde ciddi olmanız konusunda baskı yaptığı için her türlü “sev ve bırak” tipi kendinizi koruma yöntemlerini bırakmaya da artık son derece hazırsınız. Çoğu zaman, sevdiğinizin haberi bile olmadan, fikrinizi değişme ihtimaline karşı bir ayağınızı hep kapının dışında fakat bu aşk hayatınıza farkına vardığınızdan daha fazla zarar veriyor. Bu kararsız tarzınızın kökünü kazıyacaksınız ve bu tarzınızın geçmişte sadece aşk ilişkilerinizi sabote etmeye hizmet ettiğinin farkına varacaksınız. Hala çok çalışmanız gerekse de artık gerçek ve uzun sürecek bir ilişkiye hazırsınız.
KARİYER VE PARA
Genel olarak, kariyeriniz bu yıldan daha iyi durumda olamaz sevgili Terazi. Şu an en tepedesiniz. Sizi bir sonraki seviyeye çıkaracak olan anahtar ise etrafınızfakilerin sizin dünyaya sunduğunuz güzelliğin farkına varması. 2014’ün ilk yarısında, şöhret ve servet gezegeni Jüpiter size bolca başarı ve fırsat getirmeye devam edecek. Bu müthiş dalganın tadını çıkarın sevgili Terazi. Aralık ayı boyunca Satürn size para ve değerler ile ilgili etkili dersler vermeye devam edecek. Onu düşmanınız değil müttefikiniz olarak kabul edin, çünkü bütçe yapmanın ve ona uymanın ne kadar önemli olduğunu görmeye başlıyorsunuz. Zaman veya kaynak kaybı yaşamamanız için Satürn size para ile olan ilişkinizi yeniden düzenlemeniz konusunda yardımcı oluyor. Burada anahtar, sadece değerli bulduğunuz şeylere zaman harcamanız. Geçmiş 12 yılda yaptığınız tüm yoğun çalışmalarınızın karşılığını tamamen alacaksınız. Temmuz ayında, kariyer odağınız uzun vadeli hedeflere yöneleceği için vizyonunuzu destekleyecek ortamı bulma ihtimaliniz çok yüksek.
ARKADAŞLIK
2014’de dostluk altın gibi parıldıyor. Dostluklarınızı ve onlarla olan ilişkilerinizin güzelliğini kutlayacağınız bir yıl varsa, o yıl bu yıl! Sosyal hayatınız, nasıl başa çıkacağınızı bilemeyeceğiniz, giderek artan sosyal ilişki fırsatları ve davetlerle patlamak üzere sevgili Terazi’ler. Bu yıl pek çok cazip seçeneği geri çevirmeniz gerekecek ve siz neyi seçip neyi reddedeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız. Tüm davetler inanılmaz hoş görünüyor! Bu yaz başlayarak, sosyal alanınız gelecek 12 ay boyunca (2015 yazına kadar) son derece aydınlık görünüyor. Tanışacağınız insanlar adeta melek ve ruh ikiziniz gibiler. Oyuncu ve çocuksu doğanız bu zamanlarda ön planda ve hayat, oyun ve keyifle dopdolu olacak. Bu yıl yaratıcılığınız da çok güçlü, çünkü kendinizi uzun zamandır hissettiğinizden çok daha tutkulu ve motive hissediyorsunuz. Bu yıl kesinlikle pek çok harika şeyin yılı olacak sevgili Terazi.
SAĞLIK
Neptün ve Kayron hala sağlık evinizde. Bu da size iyi gelmeye devam ediyor sevgili Terazi. Ayrıca her zamanki süreden daha uzun olarak, tam yedi ay boyunca Mars yıldızlarınızı ateşleyecek. Kısaca, Mars temmuza kadar burcunuzda dolaşacak. Bu da hem bedeninizi hem de kondisyonunuzu ciddiye almaya başlamanızı sağlayacak. Öfkenizi içselleştirecek her türlü eğilime dikkat edin çünkü bu bağışıklık sisteminize zarar verebilir. Bu fazla enerjiyi yönlendirmeniz için çeşitli çıkışlara ihtiyacınız olacak. Mars, mart ayından mayıs ayının ilk günlerine kadar gerileyecek. Bu nedenle yıpranmayı önlemek için yaşam gücünüzü koruma altına alma ve düzenlemenin tam zamanı. Yavaşlamaktan ve kendinize çok dikkat etmekten korkmayın. 2014’te size yoga ve benzeri rahatlama egzersizleri iyi gelecek.
konya escort

Yorum yapın